Микола Малуха (jesfor) wrote,
Микола Малуха
jesfor

Скінхед, мажор, прокурорчук. ДОСЬЄ на всіх трьох миколаївських садистів

Невелике досьє на всіх трьох учасників жахливого злочину. 

Євген Краснощок. Звинувачення на його адресу найтяжчі. Саме він, за його власним визнанням, душив дівчину, саме він підпалював.

Про Краснощока відомо небагато. Народився 25 травня 1989 року. Живе в Миколаєві. Закінчив 9 класів миколаївської школи № 43 у 2004 році, клас випуску: 9 «Б». Далі навчався в Миколаївському професійно-технічному училищі № 1 на газоелектрозварювальника (2004 - 2007 р.р.).

ВІДЕО з визнанням Краснощока

Працював в Миколаєві плиточником, лицювальником у ПП «Конотоп», потім вантажником в одному з міських супермаркетів. Останнім часом займався ремонтом квартир. Є дружина, маленька дочка - 1 рік і 8 місяців. Інформацію про батьків знайти не вдалося.

У соціальних мережах він повідомляв, що займався обробкою плитки, кладкою (цегла, камінь), земельними роботами, в професійних цілях вказував «До матеріального благополуччя!». Розміщена в соцмережах інформація дає підстави вважати, що він був близький до скінхедів. На його сторінці Вконтакте виявили відео під назвою «Позиція скінхедів», картинки із закликами «Скінхеди за здоровий спосіб життя. Залишайся білим»,« Портрет зрадника раси», групи« Ми - бритоголов». Та й сама зовнішність Краснощока може свідчити на користь версії про його близькість до руху «бритоголових».
  

Максим Присяжнюк. Саме на його імені будується версія про те, що злочин скоїли «мажори» - синки високопоставлених батьків.

Зґвалтована ЗНАЛА Присяжнюка - тому довіряла. Зараз їй ампутували руку. +ВІДЕО

Дійсно, Максим Присяжнюк є прийомним сином колишньої глави Єланецької райдержадміністрації Миколаївської області Людмили Присяжнюк. Батько - Присяжнюк Володимир Петрович.

Максим Присяжнюк народився 12 травня 1988 року. Закінчив істфак Миколаївського педінституту за спеціальністю «Історія і право». У 2010 році отримав диплом бакалавра, у 2011 - фахівця. Під час навчання нічим особливим не вирізнявся, вчився посередньо. Погуляти любив - але не в більшій мірі, ніж всі інші. Одногрупники Присяжнюка нічого поганого про нього сказати не можуть - хлопець як хлопець. Єдине, що відзначають однокурсники - це те, що Присяжнюк був істотно заможніший основної маси студентів. Дійсно, хлопець ні в чому не бідував - будучи студентом з глибинки, він мав окрему квартиру в гарному будинку в районі вул. Дзержинського - купили тато з мамою. Саме в цю квартиру двоє його друзів привели увечері 9 березня Оксану Макар.

Більше їхніх фото - а також АДРЕСИ

Багато однокурсників характеризують Присяжнюка як людину слабохарактерну, що легко піддається чужому впливу.

Після закінчення інституту Присяжнюк працював директором комунального підприємства Миколаївської міськради «Теплоенергосервіс». Кілька місяців тому підприємство за рішенням сесії міськради ліквідували, але Максиму Присяжнюку на біржу праці з нагоди безробіття йти не довелося - мер Володимир Чайка працевлаштував його юристом в міське управління культури. Там він і трудився - аж до того моменту, коли на нього наділи наручники.

Неодружений.

Крайній ліворуч - слабохарактерний мажорчик-директор Присяжнюк.

І, нарешті, Артем Погосян. Найбільш «темна конячка» з усіх трьох. Відомо, що він працював на «Зорі» - «Машпроект», начебто, слюсарем. Подейкують, що саме він пов'язаний родинними зв'язками з кимось з правоохоронних органів. Свідки стверджують, що коли Погосяна затримали, в Центральний РВВС прийшла жінка, яка назвала його матір'ю. Вона запитала: «Що йому за це буде?». Почувши відповідь, кинула: «Я так і знала, що цим закінчиться», - і пішла геть.

Прокурорський синок? Чому ж тоді слюсар?

Tags: життя, українці
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 11 comments