Микола Малуха (jesfor) wrote,
Микола Малуха
jesfor

Арсеній - хамло і совок

Поставив Яценюку конкретні запитання на його сьогоднішній запис про освіту. Отримав відповіді. Мало того, що він виявився хамлом, що ставиться згори до "простих смертних", так й ще в нього ностальгія по совку. Після прочитання цієї дискусії той, хто проголосує за Сєню - повний дебіл. Бо інакше не можна назвати людину, що віддає свій голос за особу для якої всі ми - тупе бидло і плебеї. Бо не маємо у кишені мільону.

Дискусія:
Я"а, по-друге, тому що я цього не допущу."  Як саме ви плануєте не допустити? Конкретні кроки.
2. Ваші спогади про радянську систему трохи лякають. Чи не варто запозичити американський досвід, коли при вступі до вишу враховуються не тільки оцінки та бали по іспитах + громадська діяльність, співбесіди, наукова позашкільна діяльність, рекомендації тощо?

АЯ: Навіщо Вам знати конкретні кроки? Наразі стоїть питання вирішити проблему. І я її вирішу. Як я будуце робити - це моя справа. А по другому пункту: смішно, що Вас лякає радянська система. І в той же час Ви пропонуєте комсомольску схему вступу до ВУЗів.
Я: Ця відповідь свідчить про те, що ви не знаєте як вирішувати цю проблему. Якщо боїтеся крадіжки своїх світлих ідей, то можете, принаймні, у загальних рисах намалювати кроки. Без деталізації.
Смішно читати вашу тезу про те, що американська система має комсомольське коріння. До вашого відома (я не знаю в якому Радянському союзі ви жили) участь у житті комсомолу визначалася ідеологічною лояльністю. Отже вступ до вишу так само керувався цим показником. Чому, скажімо, віруючим людям був закритий доступ до вищої освіти. Тобто ви хочете відновити практику ідеологічного протекціонізму, коли просування по соціальній драбині керувалося лояльністю до влади, а ніж здібностями?

АЯ: Друже, Вам від мене потрібен результат, чи побалакати про те, як я буду це робити?
Якщо побалакати, то це не до мене.
Залиште свої дитсадкові фокуси "не скажеш - не знаєш". 
А що стосується ідеологічного протекціонізму та лояльності до влади, то вони якраз і складаються з лояльної громадської діяльності, вміння правильно поводитись на співбесіді та в тому, щоб мати "правильні" рекомендації.
Уважніше читайте те, що самі пишите. 

Я: В тому то і справа, що від вас ніякого результату. Тільки голосні заяви "врятувати країну". Ось я й хочу дізнатися як ви збираєтеся її рятувати. Виборець має обирати між реальними стратегіями розвитку країни, а ні між гаслами, що пишуться політтехнологами під кальку. 

У вас якесь викревлене уявлення про "третій сектор". Результат діяльності людини в конкретній реальній НУО завжди наяву. Рекомендації - тільки письмове підтвердження. Тому й існують співбесіди, де уточнюються конкретні моменти і можна виявити брехню. 
Ви пишаєтеся своїм "західним" менталитетом, проте мислете як комсомольський діяч часів Брєжнєва. 
І, будь ласка, з вами спілкуються чемно і культурно. Не треба себе поводити по-хамські. Ви наймаєтеся на роботу (на посаду президента). Ми (виборці) - ваші працедавці. Тому ведіть себе чемно на співбесіді.

АЯ: Якщо Ви вважаєте хамством небажання розводити порожні балачки та мою незгоду з Вашою, на мою думку, деструктивною позицією, то нам, на жаль, немає про що розмовляти. Бажаю Вам знайти того політика, який Вам брехатиме заради того, щоб Ви взяли його на роботу. 
До побачення. 

Я: У нас навіть немає предмету дискусії. Я запитав про ваші ініціативи, а ви чомусь почали з’їжджати з теми. 
Нам нема про що розмовляти, тому що ми з вами люди різних вимірів. Ви звикли жити за радянсько-азіатською системою, коли до вас звертаються як до богів, бо маєте у кишені посвідчення депутата. А я ставлюся до представників влади, як до найманих менеджерів, яких можна звільнити після закінчення каденції. В цієї системі немає кращого/гіршого. Усі рівні. А вам це здається "панібратством", тому й дозволяєте собі відфутболювати занадто розумних людей. 
На останок одне побажання з анекдоту: "Не думайте, что вы самый умный. Здесь все евреи".

arekusei: Феєрично. Мінус 1-2% як мінімум після цього коменту.
Так, ми дуже хочемо послухати про Ваші методи. Ми зібралися довіряти вам країну, і хочемо бачити алгоритм "рятування", бо вірити вашому вмінню в нас немає підстав. 

waqur  Замечательно! Арсений как бы говорит нам: "Не лезь не своё дело, быдло!" Конкретики никакой не будет. Изменений, если выберут - тоже никаких не будет. Будут только общие фразы о спасении страны. А "як я будуце робити - це моя справа." Наверное, с помощью кумов, нет? 

АЯ: Я кажу: "Друзі, давайте займатись справою, а не розмірковувати, як ми нею будемо займатися".

waqur :То есть "заниматься делом" - это голословно критиковать существующий порядок вещей, не предлагая ничего взамен?
Когда Рузвельт балотировался на пост президента США, у него была программа 100 дней, представлявшая собой набор из 100 готовых законопроектов, которые были поданы в Конгресс и приняты им как законы после того, как кандидат победил на выборах. У Рузвельта было 100 законов на черновике. У Вас нет ни одного. И судя из Ваших ответов, и не будет.

АЯ: З Вашої поведінки займатися ділом - це вигадати для самого себе безліч злих коментарів. Я не збираюсь Вам щось пропонувати. Я збираюсь вирішити проблему.
Дякую за увагу.
Рузвельту привіт.

Я: У "людини, що врятує країну" є 100 багатіїв, що мають забезпечити перемогу. З таким плацдармом законопроекти Рузвельта - фуфло.

waqur: Я вижу. Просто кто-то тут рядился в спасителя страны, единственного кандидата, предлагающего изменения. В Украинского Обаму. Changes we believe in, ага. А теперь ясно, что он пустой внутри, как барабан. Никаких изменений не будет.


 
Tags: meritocracy, Україна, Яценюк, власть, политика, ідіоти
Subscribe

 • Давайте поговорим о мире на Донбассе

  Из военной истории знаем, что есть следующие условия: 1) Одна из сторон находится на краю военного краха; 2) Низкий боевой дух в армии одного из…

 • Хохлы, московская орда, киборги, Донецкий аэропорт

  Из туповатых хитрожопых хохлов с салом в одной руке и борщом - в другой, мы стали кровожадными убийцами, гневно именуемые "укропами". Вот…

 • Закарпатцы

  01 января, 11:00 трое пенсионеров-мужчин (около 65-75) заходят в Old Cafe (Ужгород) и заказывают по чашечки кофе - кажется, эспрессо. И начинают…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 167 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →

 • Давайте поговорим о мире на Донбассе

  Из военной истории знаем, что есть следующие условия: 1) Одна из сторон находится на краю военного краха; 2) Низкий боевой дух в армии одного из…

 • Хохлы, московская орда, киборги, Донецкий аэропорт

  Из туповатых хитрожопых хохлов с салом в одной руке и борщом - в другой, мы стали кровожадными убийцами, гневно именуемые "укропами". Вот…

 • Закарпатцы

  01 января, 11:00 трое пенсионеров-мужчин (около 65-75) заходят в Old Cafe (Ужгород) и заказывают по чашечки кофе - кажется, эспрессо. И начинают…